O nas

toro v2 v1 03 Firma TORO powstała w 1990 roku tuż po upadku komunizmu w Polsce. Działalność rozpoczęliśmy od produkcji profesjonalnych plecaków i sprzętu wysokogórskiego, jednak wraz z upływem czasu asortyment ewoluował dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku. Finalnie skupiamy się przede wszystkim na trzech obszarach:
toro v2 v1 06 1. Sprzęt sportowy – od ponad 25 lat jesteśmy kluczowym producentem pokrowców na sprzęt narciarski oraz rowerowy, sprzedawanym we wszystkich największych sieciach sklepów sportowych w Polsce.
toro v2 v1 08 2. Produkty reklamowe – zaczynając od smyczy na indentyfikatory przez portfele, czapki, koszulki kończąc na markowych torbach i plecakach stworzonych zgodnie z dostarczoną specyfikacją i odpowiadającym potrzebom klientów.
toro v2 v1 10 3. Specjalistyczne pokrowce / torby na produkty i narzędzia przemysłu ciężkiego – wykorzystując wieloletnią wiedzę i łącząc doświadczenie płynące z tworzenia produktów sportowych oraz reklamowych produkujemy robione na miarę, wysokiej jakości a przede wszystkim wytrzymałe pokrowce / torby / futerały dedykowane określonym potrzebom klientów wraz z logo firm wykonanym w technice sitodruku bądź haftu.
toro v2 v1 12 Co nas wyróżnia to fakt, iż przy każdym kontrakcie aspirujemy do bycia tak profesjonalną i wartą zaufania firmą jak produkty, które od lat tworzymy. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zapytania ofertowego, prędkość i elastyczność przy projektowaniu, produkcji oraz dostawie. Państwa satysfakcja to nadrzędny cel każdego naszego pracownika, każdego dnia przy każdym projekcie.
toro v2 v1 14 Jesteśmy firmą rodzinna. Założona i prowadzona przez Pawła Sokoła – inżyniera Politechniki Warszawskiej i życiowego pasjonata narciarstwa oraz kolarstwa górskiego, wspierana przez jego syna odpowiedzialnego za dział eksportu i ekspansji.

 

Partners


tailor made napis over napis  reliable napis outercases napis